ВСТУПНЕ СЛОВО КОМЕНТАРІ ПО НОВИНКАХ В БЛОЗІ

                      ВСТУПНЕ СЛОВО.


Сьогодні я започатковую новий розділ блогу "ПОДІЇ. ФАКТИ. КОМЕНТАРІЇ", в якому буду викладати найбільш цікаві і значущі за останній час новини і події, що мають відношення до України.

-Безперечно, Україна перебуває в новітньому глобальному ,економічному і інформаційному просторі, тому висвітлення українських новин неможливе, без опису реакції на них, всього цивілізованого світу.
Поскільки блог започатковано недавно, то мушу пояснити також, чому взагалі вирішив його відкрити:

- Ще донедавна інтернет (чи всесвітня комп'ютерна мережа), був привілеєм невеликого прошарку населення, що відносило себе або до заможної його частини, або до тих, що мав відповідну освіту чи проживає у великих містах.
Але з початку 21-го століття минуло вже майже 10 років, і ситуація докорінно змінилась.
-Нині кожний п'ятий мешканець(приблизно) України у віці 18 років і старше є користувачем Інтернету. Тобто, основна частка Інтернет-аудиторії - молоде покоління у віці 22-45 років - найбільш соціально активна і відкрита до інновацій. Більше половини (52%) таких людей має вищу або неповну вищу освіту. 57% - прибуток середній і вище середнього
Тільки за 2009 рік кількість інтернет-користувачів України зросла на 37% (по даним компанії GFK Ukraine(  http://www.gfk.ua/public_relations/press/index.ua.html)
Якщо говорити про абсолютні цифри, враховуючи доступ до мережі по місцю роботи і інтернет-кафе, то в Україні нараховується  біля 12 мільйонів інтернет-користувачів!
-Інтернет-видання вже практично замінили класичну пресу,яку купляє дедалі менше людей. 
Скоро не існуватиме й телебачення в його класичному вигляді-воно теж стане інтерактивним.
Отже ,після телебачення, інтернет став найбільшим публічним ресурсом, в якому,до того ж , можна ще й спілкуватись в онлайні (наживо).
За час такого спілкування, починаючи з 2004 року, в мене накопичилось чимало( а вірніше дуже багато) матеріалів, в основному поезій та віршованих коментарів на події( можна це назвати й політичною сатирою), за якими можна прослідкувати всю нашу недавню історію.
Авжеж,-поезія теж стає інтерактивною! –Особливо в наші, непевні для самого існування України,часи.
Може не всі твори однакові по художньому змісту, але я писав їх щиро, за велінням, як кажуть, душі.
Крім того планую надавати свої коментарі до діяльності чи бездіяльності, і вчинків відомих політиків і , взагалі, відомих у нас персонажів політичної і культурної "тусовки".
Найближчим часом планую опублікувати і моє бачення ідеології українського націоналізму в сучасних умовах, опираючись на твори наших корифеїв , переказавши їх коротко в наближенні до сучасної політичної ситуації.
Крім того планую надавати свої коментарі до діяльності чи бездіяльності, і вчинків відомих політиків і , взагалі, відомих у нас персонажів політичної і культурної "тусовки".

Найближчим часом планую опублікувати і моє бачення ідеології українського націоналізму в сучасних умовах, опираючись на твори наших корифеїв і , переказавши їх коротко, в наближенні до сучасної політичної ситуації, в доступній для більшості  відвідувачів інтернету формі.

Крім політики присутня і лірика,хочу розмістити і сторінку "цікавинок", де писати статті про новинки блогосфери і інтернету взагалі, про програми, які мені сподобались і можуть зацікавити інших блогерів.


Related Posts with Thumbnails